Quartis medical s.r.o.

Přihlášení do systému

Pokud jste již registrováni v systému, přihlašte se pomocí tohoto formuláře.

jméno :

heslo :

Co je nového

Nechte uzdravit své starosti ...

Naším hlavním cílem je preventivní snížení fiktivní nemocnosti zaměstnanců a tím ušetření nemalých finančních výdajů společnosti.

Filozofie firmy

Naším hlavním cílem je dlouhodobá spolupráce. Celý náš speciálně proškolený tým se snaží o maximální spokojenost, a to jak vedení Vaší společnosti, tak i řadových zaměstnanců.

Víme, že zaměstnanci jsou srdcem celé dobře fungující společnosti. Kontroly dočasně práce neschopných zaměstnanců jsou většinou spojovány s něčím nepříjemným, a proto klademe důraz na kvalitu a funkčnost kontrol. Naši pracovníci, provádějící kontrolu, procházejí důkladným školením v oblasti sociálně právní a psychologické a jsou vyškoleni, aby byli schopni najít cestu mezi kvalitní kontrolou a současně minimálním zatěžováním nemocného, tedy kontrolu provádějí šetrně s ohledem na soukromí a rodinný život zaměstnance.

U všech pracovníků v naší firmě Quartis medical, s. r. o. je průběžně prováděna kontrola bezúhonnosti, a trvalou prací s našimi zaměstnanci zaručujeme jejich maximální profesionalitu.